V naší Minigalerii na sedmém poschodí pavilonu B jsme po dlouhých 11 měsících instalovali novou výstavu. Pacienti ambulance Neurocentra, ale i chodící pacienti jeho lůžkových částí si tak od minulého týdne mohou prohlížet obrazy umělkyně Anny Ščerbákové. Tato umělkyně vždy hledala poezii v reálné skutečnosti a poezie se také velkou měrou promítá ve všech jejích obrazech, ať již v krajinomalbách, zátiších, či tvorbě věnované zvířecí říši. Věříme, že její obrazy všechny pacienty příjemně potěší.
Děkujeme tímto  Nadaci Preciosa, Dobromysli, a S-Art klubu Liberec za to, že se o tyto umělecké potěchy oka i ducha starají.
Nová úspěšná výstava také inspirovala všechny přítomné – kteří se zde minulý týden v téměř slavnostní náladě sešli
– k dohodě, že se S-Art klub postará pod garancí Nadace Preciosy také o obrazovou výzdobu dvou lůžkových částí Neurocentra. Jednat se bude nejméně o deset obrazů, které budou rovněž v pravidelných cyklech obměňovány.
                                                         Děkujeme.