Koncem června získalo 14 osobností záslužnou medaili IZS Libereckého kraje II. stupně. Obdrželi ji jednotlivci, kteří se významnou měrou podíleli na zvládnutí epidemie COVID-19 v kraji. Oceněné nominovali členové Bezpečnostní rady LB kraje a zástupci neziskových a dobrovolnických organizací regionu.
Jsme rádi, že dvě z oceněných osobností jsou i z naší nemocnice. Jedná se o vrchní sestru infekčního oddělení KNL, paní Věru Morávkovou, která v naší nemocnici pracuje již od roku 1986 a MUDr. Vladimíra Kracíka, primáře oddělení klinické mikrobiologie a imunologie, jenž pracuje v KNL již od roku 1987 a oddělení klinické mikrobiologie vede od roku 1995.
Děkujeme a gratulujeme!