V květnu jsme dovezli nový záložní zdroj pro libereckou nemocnici a tento týden jsme jej slavnostně uvedli do ostrého provozu. Musíme se pochlubit, že je to opravdu Rolls-Royce – a to kvalitou i značkou. Tento nový typ záložního zdroje, který zabezpečí neustálou dodávku proudu pro jednotlivé zdravotnické přístroje i zdravotnická oddělení, se nazývá dynamická UPS. Svým systémem kritického napájení zajišťuje dodávku elektřiny i po tu dobu, než nastartuje standardní dieselový zdroj. V praxi to znamená, že v případě výpadku elektřiny nedojde ani ke krátkodobému poklesu napětí.“ Nový záložní zdroj nemocnice dodala a zprovoznila společnost PRONIX.