Nově mohou dárci krve a plazmy v největší krajské nemocnici pro své dotazy, konzultace i objednávky k odběrům používat bezplatnou zelenou linku 800 100 091.

„Pracujeme na dalších věcech, které našim dárcům zjednoduší, ulehčí a také zpříjemní jejich darování“, říká MUDr. Renata Procházková, přednostka  Centra laboratorní medicíny a primářka transfúzního oddělení KNL. „Naši dárci nám pomáhají zachraňovat životy, takže si zaslouží odpovídající péči“, dodala Procházková.
Ještě do konce roku KNL posílí signál veřejné WIFI, aby pokrýval celý prostor transfúzního oddělení. Na počátku roku pak nemocnice zprovozní elektronický objednávací systém pro dárce plazmy, později i pro dárce plné krve. „Od ledna pak chystáme dvě opravdu zajímavé a atraktivní novinky pro naše dárce. Představíme je ještě do Vánoc“, uzavřela MUDr. Procházková.