V pondělí v odpoledních hodinách proběhl v jídelně KNL „Den pootevřených dveří” nové zaměstnanecké školky, kde byl představen její koncept a také noví zaměstnanci. Sešlo se tu na 60 zájemců, zatím především z řad zaměstnanců nemocnice a KNL Cateringu.

Nová školka KNofLík se otevírá letos v září, zápis do čtyř tříd proběhne v květnu. O názvu mateřské školy rozhodovali zaměstnanci KNL, kteří se mohli účastnit výběrového řízení na tvorbu názvu a grafického ztvárnění logotypu, které mělo korespondovat se stávajícími logy školek Technické univerzity ŠkaTULka a mateřské školy U bílého králíka v České Lípě. Název měl být zároveň propojen s Krajskou nemocnicí Liberec, což se povedlo :o)