Krajská nemocnice Liberec získala Lemura za 1. místo v krizové komunikaci.
Naše PR oddělení v loňském roce komunikovalo s veřejností i novináři velmi intenzivně. S projektem „Nejznámější těhubříško Facebooku“ jsme dokonce vyhráli kategorii krizová komunikace soutěže Česká cena za PR – Cena Lemur, kterou každoročně pořádá Asociace public relations – APRA. Konkurence v soutěži byla veliká (325 přihlášek), o to více nás soška Lemura (takový píárový Oscar) potěšila.  Na celé komunikaci bylo nejkrásnější, že podpořila vznik tzv. těhu sanitek, které dodnes jezdí po LB kraji a pomáhají Covid+ těhotným pacientkám. Po dlouhou dobu jsme byli v ČR jediní, kteří tuto službu nastávajícím maminkám poskytovali.

Veřejné předávání ceny se bohužel kvůli Covidu nekonalo, proto jsme Lemura, jakožto nový přírůstek do nemocnice, vytáhli minulý týden na naše nemocniční výjezdní zasedání a náležitě se s ním pochlubili (a vyfotili). Věříme, že nám toto malé „chlubení“ prominete.