Krajská nemocnice Liberec uzavře kvůli výstavbě centra urgentní medicíny od soboty pro všechna vozidla vjezd mezi lékárnou a bufetem. Od pondělí 24.4. se též změní dopravní režim v areálu na jednosměrný. Po vjetí do areálu nemocnice horním vjezdem, tedy mezi porodnicí a pavilonem mikrobiologie, bude přikázaný směr jízdy doprava. Areálem se bude jezdit proti směru hodinových ručiček. Před budovu A (chirurgie) nebude vůbec možno zajet.  Tato změna se týká i sanitní dopravy, dodavatelů či pacientů, kteří mají průkaz ZTP/P.

Kvůli úbytku parkovacích míst se zdraží parkovné s cílem lépe regulovat parkovací kapacitu pro pacienty. První půlhodina bude i nadále zdarma, každá další bude stát 50,- Kč.

Hlavním vchodem budou moci nadále procházet jen pěší.

Děkujeme za pochopení.

mapa_KNL