POZOR, dobrá zpráva!
Od pondělí 25. července 2022 je opět v provozu UROLOGICKÁ AMBULANCE v prostorách přízemí budovy A. Rekonstrukce s modernizací vnitřních prostor byla provedena tak, aby byl zajištěn větší komfort pro pacienty i zdravotníky. Prostory byly navíc rozšířeny a vznikla také nová kancelář pro administrativní činnost k zajištění hladkého fungování oboru urologie v naší nemocnici.
Primář urologie MUDr. Jan Mečl k rekonstrukci dodává: “Za rok provedeme okolo 15 000 vyšetření a tomu musí odpovídat i prostory. To se nám nakonec podařilo, v ambulantním traktu tak nově máme dvě moderní ambulance pro lékaře, další vyšetřovnu, endoskopický sálek s odpovídajícím zázemím a vlastním sociálním zařízením pro pacienty. Urologická ambulance ošetřuje akutní stavy v nepřetržitém provozu a naší hlavní náplní je péče o nemocné s nádory, kde jsme se stali krajským centrem. Bohužel i náš obor zasáhla pandemie Covid-19 a nemohli jsme v dostatečném objemu zajistit kapacitu část péče a proto nás čeká náročný úkol ošetřit postupně všechny nemocné s neakutnímu diagnózami. Pevně ale doufám, že se nám to v následujícím období postupně podaří.”