V úterý 2. 9. probíhalo odpolední tvoření s pacienty na ONP s našim dobrovolnickým centrem Dobromysl. Dílniček se účastnili tři dámy a dva pánové, všichni velice dobře naladěni :o) Došlo i na kafíčko, smích, původní povolání, ale i zdobení sklenic ubrouskovou technikou a plnění vyšitých sáčků levandulí. Veškeré výrobky přítomní použijí jako dárky pro svoje blízké. Za paní Aničkou dorazil syn na návštěvu, počkal a byl rád, že aktivizace pacientů, úměrně jejich možnostem, na oddělení probíhá nejen pod dobrovolnickým centrem Dobromysl, ale i s terapeuty. Bylo fajn, když smích pacientů rušil ticho nemocničních chodeb.