Tak jak loni, i letos plnil projekt Ježíškova vnoučata přání našim seniorům, kteří tráví adventní i vánoční čas v nemocnicích. Naši pacienti si na odděleních následné péče v Liberci i Turnově rozbalovali krásné dárky… A co skrýval nápaditý dárek v oříšcích? Zasněte se a představte si, co byste chtěli najít právě vy? Málo je někdy MNOHO :o)

Také studenti 3. ročníku oboru ošetřovatel/ka ze SZŠ a VOŠ zdravotnická, Liberec a odl. pracoviště Česká Lípa se stali našimi Ježíškovými vnoučaty. Tento týden navštěvovali pacienty, povídali si a zpívali s nimi na pokojích a přitom rozdávali cukroví, které sami upekli, přáníčka, která vytvořily děti ze ZŠ Lesní i dárečky vyrobené dětmi na dětské psychiatrii.

Moc děkujeme za krásné předvánoční chvíle.