Krajská nemocnice Liberec, a.s. 16. prosince požádala o územní rozhodnutí na stavbu Centra urgentní medicíny a Parkovacího domu.
„Je to významný milník pro celou naši nemocnici”, řekl k tomu generální ředitel KNL MUDr. Richard Lukáš, PhD. „Děkuji všem našim kolegům napříč nemocnicí, projektantům za tvrdou a odpovědnou práci. A našim akcionářům za neutuchající podporu modernizace KNL”, dodal generální ředitel Lukáš.
Centrum urgentní medicíny je po více než 40 letech první významnou novostavbou v areálu KNL. Nemocnice do ní přesune urgentní příjmy a další klíčová oddělení a získá tak prostor pro svůj další rozvoj. Dokončení budovy se předpokládá v roce 2024.