V 7. patře pavilonu B před prosklenými balkonovými dveřmi se nachází skromný výstavní prostor, v němž Dobromysl – Dobrovolnické centrum Krajské nemocnice Liberec, a. s. pravidelně vystavuje výtvarná díla. Cílem těchto expozic je zpříjemnit čekání ambulantním pacientům neurologie, případně nabídnout estetický zážitek dalším zájemcům o výtvarné umění.

Od druhé poloviny října do konce prosince budou vystavena díla žáků učitelky Markéty Klimešové z výtvarného oboru ZUŠ Liberec. Jedná se o barevně pestrá zátiší zachycující většinou džbány s mísami ovoce.

Z okna se návštěvníkovi naskýtá pěkný panoramatický výhled na centrum města Liberce s jeho nejvýznamnějšími dominantami a na severozápadní část Ještědského hřbetu.