Diabetologické centrum

• Specializovaná léčba všech forem diabetu
  • Podiatrická a obezitologická poradna
  • Rozsáhlé zkušenosti s léčbou inzulínovou pumpou
  • Úzká spolupráce s obory cévní chirurgie a ortopedie
Budova B
Podlaží 5

O nás

V centru poskytujeme komplexní péči o diabetiky  1. i 2. typu, o gravidní diabetičky i pacientky s diagnózou gestační diabetes mellitus. Máme rozsáhlé zkušenosti i s pacienty léčenými inzulínovou pumpou. V podiatrické poradně vyšetřujeme a léčíme pacienty s defekty na dolních končetinách (syndromem diabetické nohy). V rámci léčby těchto pacientů úzce spolupracujeme s intervenčními radiology, cévními chirurgy, ortopedy, chirurgy, protetiky a dalšími odborníky. Ambulance centra je vybavena technikou umožňující kontinuální monitorování glykémie. V obezitologické poradně pomáháme pacientům s redukcí hmotnosti.

Klíčové výkony a diagnózy

• Diabetes mellitus 1. typu
  • Diabetes mellitus 2. typu
  • Gestační diabetes (těhotenská cukrovka)