Čekací doby na některé plánované operační výkony a neakutní vyšetření

Pro lepší orientaci pacientů a v souvislosti se zvyšováním kvality poskytované péče přinášíme na této stránce informace o čekacích dobách na neakutní (plánované) operační výkony a na některá neakutní vyšetření v Krajské nemocnici Liberec. V této souvislosti je třeba uvést, že tato data jsou ovlivněna řadou faktorů, k nimž patří kapacita pracovišť operačních sálů a složitých diagnostických přístrojů, kapacita personálu, četnost akutních vyšetření a operací, četnost periodických kontrol u vážně nemocných pacientů, úhradové mechanismy pojišťoven související s výběrem pojistného apod.

Z těchto důvodů zde uvádíme vždy určité časové rozpětí, přičemž tato doba je orientační, je průběžně aktualizována a není vymahatelná právě z výše popsaných důvodů. V každém případě věříme, že budete s našimi službami spokojeni a že vám pomůžeme vyřešit vaše zdravotní problémy.

Aktualizace 1.5.2024 /změny vyhrazeny/

Referenční období 05/2024 až 10/2024